Triky

Trik se zvukem v přehrávači (eXpm 4.0 - 5.0):

Omrzel vás zvuk,který se přehraje po kliknutí na ikonu(přehrát/otevřít/zastavit přehrávání/zavřít přehrávač) ve vašem přehrávači? Dá se lehce změnit,stačí sehnat/nahrát zvuk ve formátu ".waw",pojmenovat ho na "zvuk[0/1/2].wav",přesunout do složky eXtreme player maker\sounds\ a spustit eXpm,kde stačí pak zvuk vybrat.

Změna animací při přehrávání (eXpm 3.2 - 4.0):

Chcete změnit animace při přehrávání? Je to jednoduché,stačí stáhnout/vytvořit animace v doporučených rozměrech 574x343,přejmenovat na "animace[číslo 1-4].gif"(př. "Animace1.gif") a vložit do složky eXtreme player maker 3.2\animace\gif, potom stáhnout/vytvořit obrázek animace o rozměru 574x343,pojmenovat ho na "animace[číslo 1-4].bmp"(př. "Animace1.bmp") a přesunout do eXtreme player maker 3.2\animace\nahled. A na závěr ten samý obrázek dát do rozměrů 84x64,pojmenovat na "animace[číslo 1-4].bmp"(př. "Animace1.bmp") a přesunout do eXtreme player maker 3.2\animace\bmp .

Poznámka: Při pojmenování u jedné animace musí být shodné názvy(př. Animace1.gif, Animace1.bmp, Animace1.bmp)

Trik se zvukem v přehrávači (eXpm 1.0 - 3.3):

Omrzel vás zvuk,který se přehraje po kliknutí na ikonu(přehrát/otevřít/zastavit přehrávání/zavřít přehrávač) ve vašem přehrávači? Dá se lehce změnit,stačí sehnat/nahrát zvuk ve formátu ".waw",pojmenovat ho na "click.wav" a přiložit do složky k vašemu vytvořenému přehrávači.